4Flex – lek zastępujący wizytę u lekarza?

Published / by admin / Leave a Comment

Moje sprawozdanie dotyczy dostępnych w tej chwili środków medycznych, takich jak 4Flex.  Ma on działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Jego właściwości są dobre w walce z bólami reumatycznymi, stłuczeniami i skręceniami.

Cudowny lek zamiast wizyty u lekarphoto6za?

W trakcie przeprowadzki miałem dużo pudeł do przenoszenia z jednego mieszkania do drugiego. W międzyczasie wkradł się do mojego życia niechciany ból w prawym ramieniu, co było bardzo niekorzystne ze względu na sytuację. Ból stał się uciążliwy i bolesny. Próbowałem podejmować walkę z bólem poprzez pozytywne myślenie  i zapominanie o bólu. W ciągu dnia raz było to bardziej, a raz mniej pomyślne. Jednak w nocy wielokrotnie się budziłem przez ból, a to powodowało u mnie kiepski nastrój.

Podczas rejestracji telefonicznej słychać było głos lekarza nagrany na taśmie, że cała załoga ma 14 dni urlopu.

Wziąłem więc sprawy w swoje ręce i udałem się po pomoc do apteki. Zalecono mi 4flex opinie z forum. Farmaceuta opowiadał mi o swoim własnym doświadczeniu i potwierdził, że ból, tak jak się pojawił, tak samo zniknął.

Po raz pierwszy, zdecydowałem się na zakup małego pojemnika żelu zawierającego 50g substancji. Ciągle myślałem o tym, że będę miał ból pod kontrolą. Wkrótce zakupiłem drugi pojemnik leku, tym razem o pojemności 100g. Polecam ten żel z własnego doświadczenia, ale także z kilku innych powodów.

4Flex cena, zastosowanie i efekty – cudowny lek na ból!

Zaleta: 4flex opinie z forum jest nazwą rodzajową. Jest wiele tańszy niż oryginały. Można osiągnąć, przy jego stosowaniu, dokładnie takie same efekty, składniki czynne mogą być stosowane i są takie same, jak w oryginalnych preparatach. 4flex jest to lek generyczny, którego ochrona patentowa wygasła. Ze względu na charakter aplikacji polecam większe opakowanie!

4flex powinien być stosowany 3-4 razy dziennie, aby można było zaobserwować rezultaty. Jest to dość normalne, choć czasem trudne do wykonania. Jeżeli w ciągu dnia wsmarowujemy lek, wówczas musimy uważać, aby nie miał kontaktu z ubraniami oraz zabezpieczać miejsce opatrunkiem.

Zastosowanie: Maść należy lekko wcierać w siniaki oraz wmasowywać w bolące miejsca. Dla bolesnych miejsc stosuje się dawkę leku odpowiadającą 1-3 cm. Wydawać się może, że wystarczy on tylko na pokrycie niewielkiej ilość obrażeń oraz wystarczy na krótko. Jednak mogę spokojnie powiedzieć, że żel jest zaskakująco wydajny.

Z czego składa się ten innowacyjny produkt?

Co to jest 4flex cena?

Jest on kojącym lekarstwem na zapalenia, obrzęki, skręcenia, zwichnięcia, otarcia, stłuczenia. Jest skuteczny przeciwko obszernym bólom, jak również tym lokalnym. 4Flex opinie z forum można stosować także w stanach reumatycznych dolegliwości, takich jak drętwienie, sztywność, zapalenie kaletki różnych stawów, reumatyzm mięśni, choroba zwyrodnieniowa stawów. Ma on dokładnie takie samo, wszechstronne działanie, jak środki przeciwbólowe. Jeśli po 2 tygodniach stosowania, nie obserwujesz poprawy, musisz udać się do lekarza na wizytę, aby skonsultować swoją dolegliwość. 4Flex cena: jest dostępny bez recepty, co ma swoje plusy i minusy. Przed użyciem żelu należy uważnie przeczytać ulotkę, skonsultować się z farmaceutą albo z lekarzem, aby wiedzieć, jak stosować lek. Nie należy go stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje, takie jak alkohol izopropylowy, kwas acetylosalicylowy, diklofenak. Można stosować żel podczas ciąży i karmienia piersią.

Skład: 10 mg Diclofenacum natricum, Aromaty- Ethylvanillinum, Berga Mottae Aetheroleum et alia, Antiox, E 307, substancja pomocnicza- Gelatum 1g.

photo5Lek należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej pomiędzy 15 a 25 ° C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Sprzedaż: Sandoz Pharmaceuticals AG- Steinhausen- 6330 Cham- CH.

Opakowanie jest widoczne na załączonych zdjęciach.

Cena: małe opakowanie 6.90, duże opakowanie (100g) 12.25 franków szwajcarskich. Produkt dla Szwajcarów jest niedrogi.

4Flex opinie z forum zadowolonych konsumentów

Moje doświadczenie z 4Flex opinie z forum:

Stosowanie tej delikatnej emulsji jest bardzo przyjemne, a wodnista konsystencja jest pomocna podczas aplikacji leku. Po zastosowaniu pojawia się efekt chłodzący, co daje uczucie ulgi od bólu. Żel szybko wchłania się w skórę i zauważalnie zmniejsza ból. 4Flex cena pomaga tymczasowo, ale ma wiele zastosowań. Nie powinno się go stosować na otwarte rany, gdyż zawarty w jego składzie alkohol powoduje, że żel nałożony na ranę zaczyna piec.

Wierzę, że 4Flex może być stosowany jako środek wspomagający terapię z użyciem leku Prima. Jest to moje osobiste zdanie, które oparte jest na doświadczeniu, zarówno moim, jak i znajomych. 4Flex ma pewne zalety, których nie ma żaden inny lek. Uważam, że jest to produkt godny polecenia i warto w niego zainwestować.

Należy wspomnieć także o tym, że lek jest stworzony na bazie wodno- alkoholowej o bardzo delikatnym , niedrażniącym zapachu.  Powoduje to, że po zastosowaniu nie łzawią oczy, nie odczuwa się gryzienia w gardle, itp. 4Flex cena jest delikatny i wnika w głąb skóry, co daje poczucie przyjaznej opieki medycznej dla skóry. Łagodzi on ból i nie pozostawia plam na ubraniach.

Istnieje wiele pozytywnych cech tego leku, w związku z czym uważam go za godzien polecenia i zaufania.  Innymi kryteriami, którymi kierowałem się podczas moich badań była wizyta u lekarza i rozmowa na temat leku. Kiedy zapytałem, czy mogę zastosować lek na schorzenia ramion, takie jak łokieć tenisisty, obejrzał mnie zdziwiony i powiedział, że jeszcze nie, podkreślając słowo jeszcze. Ostatecznie stwierdził, że jest to dopuszczalne. Przepisał mi leki, które powinienem zażywać. Jednak są one dla mnie zbyt silne, w związku z czym nie mogę ich stosować. Nie pozostało mi nic innego, jak nadal wcierać maść, ponieważ żadne z objawów niepożądanych nie wystąpią przy użytku zewnętrznym maści.  Pozostaje mi czekać, aż ból zniknie bez brania tabletek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *